RIJLESSEN IN T' GOOI

Persoonlijke begeleiding.

Bel    06 44 56 33 79

'T GOOI EN OMGEVING

ONTDEK ONZE VOORDELEN

Al meer dan 22 jaar is rijschool Exact het meest vertrouwde adres voor rijopleidingen in ‘t Gooi en omgeving. Rijschool Exact staat garant, dat je op een veilige en verantwoorde manier de weg op gaat!

Exclusieve Lokale Routes

Wij kennen 't Gooi als geen ander: leren rijden op de mooiste en meest uitdagende routes die alleen wij je bieden.

Gratis Proefles

Ontdek onze unieke aanpak met een gratis proefles, inclusief persoonlijke rijstijlanalyse

Hulp bij faalangst en rijangst

Onze instructeurs zijn niet alleen getraind in autorijden, maar ook in omgaan met faalangst en rijangst

Weekend en Avondlessen

Flexibiliteit voor onze leerlingen: lessen in het weekend of de avond, zonder bijkomende kosten

Rijgarantie Programma

Slaag je niet de eerste keer? Wij betalen jouw herexamen, omdat we geloven in onze aanpak.

Rijbewijs-Op-Maat

Een lespakket dat speciaal op jou is afgestemd, met een persoonlijk leerplan van A tot Z

Familiekorting

Broer, zus of een andere familieleden ook op rijles? Profiteer van onze unieke familiekorting.

LEES ONZE REVIEWS

DE ERVARINGEN VAN GESLAAGDEN

Ontdek de echte ervaringen bij Rijschool Exact in Almere. Doorblader de verhalen van onze trotse geslaagden en ontdek waarom we al meer dan 19 jaar de voorkeurskeuze zijn voor velen.

RIJLESSEN IN 'T GOOI EN OMGEVING

AL ONZE TOPPERS

Bij Rijschool Exact vieren we elke overwinning. Hier presenteren we met trots onze sterleerlingen die het stuur met vertrouwen hebben overgenomen en hun rijbewijs hebben behaald.

LINDA'S ERVARING

GRATIS PROEFRIJLES

Op mijn 26e besloot ik eindelijk die stap te zetten en nam ik een proefles bij Rijschool Exact. Ik was best zenuwachtig toen ik instapte, maar dat gevoel verdeen al gauw. De ontmoeting met mijn rijinstructeur was vanaf het begin positief.

 

Als je ooit hebt overwogen om je rijbewijs te halen, weet je waarschijnlijk hoe overweldigend het kan zijn om de juiste rijschool te kiezen. Overal advertenties van scholen die zichzelf als de "beste" aanprijzen. Na lang wikken en wegen en veel research, besloot ik een proefles te nemen bij Rijschool Exact. Ik hoopte dat dit de eerste stap zou zijn naar een nieuwe vrijheid: de open weg.

De ontmoeting met mijn rijinstructeur was vanaf het begin positief. Ze vroeg naar mijn eerdere ervaringen, eventuele angsten en wat mijn verwachtingen waren. Ik vertelde haar over mijn nerveuze karakter en hoe het idee van het besturen van een auto me zowel opwindend als angstig maakte. Lisa knikte begripvol en beloofde dat we in mijn eigen tempo zouden werken.

Tijdens de rit door Huizen voelde ik me steeds zekerder. Elke instructie was duidelijk en geruststellend. Ze moedigde me aan wanneer ik iets goed deed en hielp me te begrijpen wat ik kon verbeteren zonder me te bekritiseren. Ik voelde me al snel op mijn gemak achter het stuur, iets wat ik voor onmogelijk had gehouden voor die les.

Terugkijkend op die eerste les, kan ik oprecht zeggen dat ik geen spijt heb van mijn keuze voor Rijschool Exact. Het is één ding om te claimen de "beste" te zijn, maar iets anders om dat ook waar te maken. Rijschool Exact heeft niet alleen mijn verwachtingen overtroffen, maar heeft ook bijgedragen aan het opbouwen van mijn zelfvertrouwen.

Dus, als je ook op zoek bent naar een rijschool, vraag ik je: heb je overwogen waar écht kwaliteit wordt geleverd? Mijn advies? Boek een proefles bij Rijschool Exact. Het zou zomaar de beslissing kunnen zijn die ook jouw leven verandert.

IMG_9922
127218436_1536082749910919_3708857604737773842_o
JASPERS'S ERVARING

DOWNGRADE RIJLESSEN

Bij mijn zoektocht naar de juiste rijschool stuitte ik op dezelfde claims van elke rijschool: “Wij zijn de beste”. Na een teleurstellende ervaring elders, was ik wat terughoudend toen ik me aanmeldde bij Rijschool Exact. Ik wilde niet nog eens mijn tijd en geld verspillen.

Bij mijn zoektocht naar de juiste rijschool stuitte ik op dezelfde claims van elke rijschool: “Wij zijn de beste”. Na een teleurstellende ervaring elders, was ik wat terughoudend toen ik me aanmeldde bij Rijschool Exact. Ik wilde niet nog eens mijn tijd en geld verspillen.

Ali, mijn instructeur, had een aanpak die ik nog niet eerder had meegemaakt. Hij legde niet alleen de technieken uit, maar besprak ook het ‘waarom’ erachter. Voor een analytisch persoon als ik was dat erg waardevol. Het voelde niet als louter instructies volgen; het was een educatieve ervaring waarin ik de logica achter elke beweging begreep.

Na een paar lessen voelde ik me al zoveel zekerder op weg. Ali's geduld en duidelijke uitleg gaven mij het vertrouwen dat ik nodig had om te slagen. En dat vertrouwen was gegrond: mijn aanvankelijke pakket van 40 uur werd met vertrouwen teruggebracht naar 25 uur, een vooruitgang die ik eerder niet voor mogelijk hield.

'T GOOI EN OMGEVING

DE VOORDELEN VAN ONZE GRATIS PROEFLES

Onze grats proeflessen zijn enorm voordelig als je nog twijfelt bij welke rijschool je wilt aansluiten. Lees hieronder hoe wij ons onderscheiden van andere rijscholen en wat je kunt vewachten van onze gratis proefles.

Persoonlijke analyse

We beginnen niet zomaar; de proefrijles is een grondige inschatting van je huidige rijvaardigheid en leersnelheid.

Route naar Succes

Ontvang een op maat gemaakt stappenplan na je proefles. Zo weet je exact wat je te wachten staat.

Kwaliteit boven kwantiteit

We streven niet naar de meeste lessen, maar naar de meest effectieve lessen. Jouw groei staat voorop.

Expertise van de Regio

Onze instructeurs zijn niet alleen rij-experts, maar kennen ook elk hoekje van 't Gooi en omgeving.

Geen Verborgen Agenda

We bieden een eerlijk en transparant advies. Onze prioriteit is om jou veilig en zelfverzekerd de weg op te krijgen.

Echte Rijervaring

Geen parkeerterrein of rustige zijstraatjes tijdens de proefles. Ervaar échte rijomstandigheden in een vertrouwde setting.

GRATIS PROEFLES

HOE ONZE GRATIS PROEFLESSEN VERLOPEN

2019-01-01

Welkom en kennismaking

Bij aankomst maak je kennis met je instructeur, die je op je gemak stelt en je kort uitlegt wat je van de proefrijles kunt verwachten.

2019-01-01

2020-01-01

Evaluatie startniveau

Je instructeur stelt enkele vragen om je ervaring en comfortniveau te peilen. Hier baseren we de inhoud van de proefles op.

2020-01-01

2021-01-01

Veiligheid eerst

Voor je de weg op gaat, doorloop je samen met de instructeur de basis van de auto en de veiligheidsprocedures.

2021-01-01

2021-01-01

Eerste keer achter het stuur

Voor je de weg op gaat, doorloop je samen met de instructeur de basis van de auto en de veiligheidsprocedures.

2021-01-01

2021-01-01

Feedback en evaluatie

Voor je de weg op gaat, doorloop je samen met de instructeur de basis van de auto en de veiligheidsprocedures.

2021-01-01

2019-01-01

Jouw persoonlijke lesplan

Op basis van je prestaties tijdens de proefrijles stelt de instructeur een persoonlijk en flexibel lesplan voor, afgestemd op jouw tempo en vaardigheden.

2019-01-01

2019-01-01

Vrijblijvende keuze

Na de proefrijles ben je volledig vrij in je keuze. Ervaar onze aanpak en beslis daarna pas of rijschool exac de juiste rijschool voor jou is. Wij respecteren jouw beslissing, zonder enige verplichting.

2019-01-01
GRATIS PROEFLES

DE ERVARINGEN VAN GESLAAGDEN

Ontdek hoe andere leerlingen onze gratis proefles hebben ervaren.

BETAAL IN TERMIJNEN

BEKIJK ONZE PAKKETTEN


RIJLESPAKKET A

€1599,- / 20 rijlesuren

 • Gratis proefles
 • Vanaf 16,5 jaar
 • Mogelijk in 10 dagen
 • Direct beginnen
 • Vaste instructeur
 • Luxe VW Golf 7 & 8
 • Praktijk examen en tussentijdse toets inbegrepen
RIJLESPAKKET B

€2195,- / 30 rijlesuren

 • Gratis proefles
 • Vanaf 16,5 jaar
 • Mogelijk in 10 dagen
 • Direct beginnen
 • Vaste instructeur
 • Luxe VW Golf 7 & 8
 • Praktijk examen en tussentijdse toets inbegrepen
RIJLESPAKKET C

€2790,- / 40 rijlesuren

 • Gratis proefles
 • Vanaf 16,5 jaar
 • Mogelijk in 10 dagen
 • Direct beginnen
 • Vaste instructeur
 • Luxe VW Golf 7 & 8
 • Praktijk examen en tussentijdse toets inbegrepen
BLIJF OP DE HOOGTE

VOLG ONS OP INSTAGRAM

RIJSCHOOL EXACT

RIJOPLEIDINGEN IN ALMERE, 'T GOOI EN OMGEVING

COMPLETE OPLEIDINGEN VOOR BEGINNERS

RIJLESSEN VANAF 16,5 JAAR (2TODRIVE)

10429444_328053417380531_8598309177090646796_n
BEL MET RIJSCHOOL EXACT

  06 44 56 33 79

BEOORDELINGEN

178 REVIEWS

Bekijk hier reviews van geslaagde leerlingen bij rijschool Exact. Wil je ook beginnen met het volgen van rijlessen? Vraag vandaag nog een proefles aan!

 • Avatar Free like a Bird ★★★★★ een maand geleden
  Mijn rijbewijs bij deze lieve mannen behaald! Wat zijn het toch Pushers maar dit alleen om je rijbewijs binnen te halen! … More Ze leren je alles van a tot z en op een veilig manier rijden! Angsten overwinnen en ervoor gaan! Enorm dank lieve heren. Ik raad iedereen aan om lessen te nemen bij deze lieve respectvolle mannen! (PS. Ze laten je niet gaan voordat je je rijbewijs hebt behaald)!
 • Avatar Magick Moon ★★★★★ een maand geleden
  Top rijschool en een goeie instructeur. Dankzij Yad heb ik mijn rijbewijs in één keer gehaald en ben ik van mijn onzekerheid … More en angsten af, bedankt! Zeker een aanrader!
 • Avatar Coen Vermeer ★★★★★ een maand geleden
  Yad was precies de instructeur waar ik naar op zoek was. Goede instructies, netjes, punctueel en bovenal: aardige vent. Streng … More doch rechtvaardig, en mede dankzij hem in 1 x praktijk gehaald!
 • Avatar Amber van os ★★★★★ in de afgelopen week
  Top geregeld allemaal, plant van te voren je lessen in en probeert zo snel mogelijk een afrij datum te vinden als je er klaar … More voor bent.